Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

logotypy

 

Spotkania informacyjne "Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorców"

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza na cztery bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji”.

Spotkania odbędą się 15 maja 2024 r. w czterech lokalizacjach, tj. RzeszówSanokPrzemyśl i Mielec.

Spotkania informacyjne skierowane są do osób powyżej 18 roku życia, które są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kompetencji, ale także do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będących przedsiębiorcami, posiadających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze woj. podkarpackiego oraz pracowników tych podmiotów.

Rejestracja na spotkania odbywa się poprzez wypełnienie wybranego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na spotkania:

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach min. 3 dni przed spotkaniem. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: https://funduszeue.podkarpackie.pl/aktualnosci?view=article&id=393:spotkania-informacyjne-fundusze-europejskie-na-podnoszenie-kwalifikacji&catid=9