Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

logotypy

ikona warsztat

„Fundusz Usług Rozwojowych II” - dofinasowanie na kursy i szkolenia w ramach projektu realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu III naboru formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych II - wsparcie przedsiębiorców

i pracodawców oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego

Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będących przedsiębiorcami, mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego (miasto Przemyśl, powiaty: przemyski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych podmiotów, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego.

W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych. Baza Usług Rozwojowych (BUR) to internetowa, ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i skupiająca w jednym miejscu firmy szkoleniowo-doradcze z całego kraju. Administratorem Bazy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Maksymalna kwota dofinansowania na jednego pracownika wynosi 10 000 zł, natomiast poziom dofinansowania (w zależności od wielkości podmiotu) może wynieść nawet 80%.

Formularze zgłoszeniowe w ramach III naboru do projektu można składać
od 11.07.2024 r. do 24.07.2024 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.09 Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadr i jest realizowany na podstawie umowy zawartej przez PARR S.A. z Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Rzeszowie.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie

www.funduszuslugrozwojowych2.parr.pl

Biuro projektu:

ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 16 633 63 88

 

WZC 03.10.2016

16 ŚWIĘTO PIEROGA 

7 LIPCA 2024, OSTRÓW - STADION SPORTOWY

 

PROGRAM

15:00 Rozpoczęcie imprezy

15:15 Otwarcie Olimpiady  Sołeckiej 

15:30 Prezentacja dania

17:00 Konkurs Lepienia Pierogów 

18:00 Konkurs Jedzenia Pierogów

Zabawy dla dziecie - animator, piana

18:45 Ogłoszenie wyników Olimpiady Sołeckiej 

19:30 Zespół "SPONTAN"

20:30 GWIAZDA WIECZORU  - MATEUSZ MIJAL

21:30 Zabawa taneczna z zespołem "ILUZER"

01:00 Zakończenie imprezy

 

Serdecznie zapraszamy!


  WZC 03.10.2016

  Festiwal "KULTURA KARPAT - TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ" 

  7 LIPCA 2024, Huwniki

   

  PROGRAM

  14:00 Uroczyste Otwarcie

  14:00 - 15:00 Konkurs Kulinarny "Kuchnia Karpacka" 

  15:00 -17:00 Występy artystyczne

  KONCERTY

  18:00 "KARPATIA"

  19:00 "MR DEX"

  21:00 GWIAZDA WIECZORU 

  ZENEK MARTYNIUK  z zespołem "AKCENT"

  22:30 - 01:00 zespół "AXEL"

  Serdecznie zapraszamy!


    

   Spotkania informacyjne "Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorców"

   Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza na cztery bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji”.

   Spotkania odbędą się 15 maja 2024 r. w czterech lokalizacjach, tj. RzeszówSanokPrzemyśl i Mielec.

   Spotkania informacyjne skierowane są do osób powyżej 18 roku życia, które są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kompetencji, ale także do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będących przedsiębiorcami, posiadających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze woj. podkarpackiego oraz pracowników tych podmiotów.

   Rejestracja na spotkania odbywa się poprzez wypełnienie wybranego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

   Rejestracja na spotkania:

   W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach min. 3 dni przed spotkaniem. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

    

   Szczegółowe informacje na stronie internetowej: https://funduszeue.podkarpackie.pl/aktualnosci?view=article&id=393:spotkania-informacyjne-fundusze-europejskie-na-podnoszenie-kwalifikacji&catid=9

   ikona warsztat

    

   ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE SPOŁECZNE

   PROJEKTU LOKALNYCH KRYTERIÓW WYBORU OPERACJI ORAZ GRANTOBIORCÓW W RAMACH LSR 2023-2027

   Zarząd Lokalnej Grupy Działania “ZIEMIA PRZEMYSKA” zaprasza mieszkańców gmin członkowskich, przedsiębiorców i rolników, lokalnych liderów, sołtysów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, OSP, KGW, NGO, przedstawicieli jednostek systemu oświaty, pomocy społecznej i ośrodków kultury oraz wszystkich zainteresowanych przyszłością i rozwojem naszego obszaru na konsultacje społeczne lokalnych kryteriów wyboru operacji i grantobiorców, które będą miały zastosowanie w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD w zakresie wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „ZIEMIA PRZEMYSKA” na lata 2023-2027.

   Kryteria wyboru mają na celu ukierunkować projekty na rozwiązania odpowiadające założeniom wynikającym z Lokalnej Strategii Rozwoju oraz mają pozwolić wybrać te operacje, które w optymalny sposób przyczynią się do rozwoju naszego obszaru.

    Miejsce i termin zgłaszania uwag:

   Uzupełniony formularz uwag można dostarczyć osobiście do biura LGD „ZIEMIA PRZEMYSKA” (Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl, I piętro, pok. 25) lub wysłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 10.05.2024 r.

    Do pobrania:
   PROJEKT LOKALNYCH KRYTERIÓW WYBORU OPERACJI I GRANTOBIORCÓW

   FORMULARZ UWAG